Lider OTT Hizmeti

Faaliyetlerini ülkemizde ev eğlencesinin baş aktörü olan televizyonun dijital dönüşümüne odaklayan Doğuş Dijital, sevilen Türk dizileri ve diğer yerli yapımların online adresi olma hedefiyle Kasım 2016’da OTT platformu puhutv’yi hayata geçirdi.  2019 yılında online içerik tüketimi önemli ölçüde artarken puhutv, kataloğuna “yabancı filmler”, “yabancı diziler”, “yaşam tarzı” ve “çocuklar” kategorilerini ekleyerek katalog hacmini artırdı. puhutv akıllı telefonlarda, tabletlerde, akıllı televizyonlarda ve web’de izleyicileriyle buluşuyor.

Orijinal Diziler

Puhutv kuruluşundan bu yana, Türk izleyiciler tarafından iyi karşılanan orijinal başlıklar üretti. Bunlar arasında Altın Kelebek gibi prestijli ödül törenlerinde En İyi Kadın Oyuncu Performansı ve En İyi İnternet Dizisi dahil olmak üzere toplam 9 ödül kazanan Fi; 47. Uluslararası Emmy Ödülleri‘nde Haluk Bilginer’e En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandıran Şahsiyet; 6 ödül sahibi suç draması Dip; Jet Sosyete ve daha fazlası…

Sen Nasıl İzlersen

İçerik sağlayıcılarımızdan bazıları

OTT
Global Hak Yönetimi

Video & Müzik

Doğuş Dijital, televizyon yayın lisanslarına uygun olarak, içeriklerini Youtube, Dailymotion, Facebook gibi milyonlarca aktif kullanıcısı olan medya platformlarında izleyicilerinin izlemesine olanak sağlamaktadır.

Youtube sertifikalı operasyon ekibi, 7/24 veri para kazanma, video optimizasyonu ve içerik stratejilerini yürütür.

Content ID teknolojileri, stratejilerine uygun olarak, dijital hak yönetimi ve içerik lisanslama yönetiminin 7/24 azami hassasiyetle uygulanmasına yardımcı olur. Doğuş Digital, içeriklerini dünya çapındaki izleyicilere ulaştırmaları için bir dizi prodüksiyon ve medya şirketine hizmet vermektedir.

Youtube Operasyon

Servislerimiz

Kanal
Yönetimi

Partner platformlarımızın teknolojik gelişmelerini takip ediyor ve yeni içerik tüketim trendleri doğrultusunda optimizasyonlar oluşturuyoruz.

Kitle
Geliştirme

İçeriğin performansını önemli ölçüde artırmak için izleyici-içerik ilişkilerini analiz eder ve strateji uygularız.

Hak
Yönetimi

Content ID ile fikri mülkiyet hakları çerçevesinde veri odaklı bir dağıtım stratejisi uyguluyor, hacimli içeriğimizi hedef kitlemize ulaştırıyoruz.

İçerik
Güvenliği

Profesyonel ekibimiz tüm yurt içi ve yurt dışı online platformlarda 7/24 yasa dışı yayınlardan içeriklerimizi kaldırmaktadır.

+
Yönetilen Kanal
K+
Video Yükleme/Aylık
M+
Talep Edilen Toplam Video
K+
Yönetilen Video
B+
Aylık Görüntüleme
M+
Toplam Abone
Works

Global Hak Yönetimi için İş Ortağı Platformları

Adres